Worx Professional

Nepřehlédněte
WORX Germany je mezinárodní výrobce elektrického a aku nářadí pro profesionální využití. Nářadí WORX Professional je konstruováno pro každodenní práci náročných uživatelů. Bylo navrženo americkými vývojáři ve spolupráci s italskými designéry. Dominantou těchto výrobků je vysoká životnost a výroba z kvalitních materiálů. Samozřejmostí je odolné balení v praktickém a atraktivním kufru.


Prodloužená záruka 2+1 (pouze pro produkty WORX):

Záruka na Worx

Nářadí značky WORX PROFESSIONAL je doprovázeno nadstandardními záručními podmínkami, při kterých zákazník může využít až 3 roky záruky, a to bezplatně.

Podmínkou pro získání nadstandardní záruky je registrace produktu na stránkách http://register.worxtools.com/home?lang=cz a to do 30 dní od zakoupení výrobku.Servis do 48hodin (pouze pro produkty WORX):

Servis Worx

Podmínky „SERVISU 48“ jsou následující:

1. Zákazník využije telefonního čísla +420 739 452 615 popřípadě e-mailu info@satrade.cz pro nahlášení záruční opravy. Operátor WORX PROFESSIONAL zajistí zákazníkovi přepravní službu, která dopraví výrobek do autorizovaného servisního střediska. Náklady na přepravu do autorizovaného servisního střediska a následně nazpět k zákazníkovi hradí distributor.

2. Zákazník předá stroj přepravní službě řádně zabalen a tím zabezpečen proti poškození.

3. Součástí stroje musí být tyto dokumenty: platný záruční list, registrace do služby „Prodloužená záruka“, aktuální adresa pro zpětné zaslání zásilky včetně telefonního kontaktu.