Manipulační technika

Nepřehlédněte

Manipulační technika Proma zahrnuje širokou paletu zařízení jako jsou hydraulické zvedáky, řetězové zvedáky, lanové navijáky, přepravní a paletové vozíky a rudly.

Hydraulické zvedáky Proma:
Nabízíme klasické pístové hydraulické zvedáky „panenky“ a pojízdné hydraulické zvedáky pro autodílny. Hydraulické panenky jsou vybaveny šroubem pro přesné nastavení nevysunuté výšky pístu. Díky tomu lze pro zvedání využít celý zdvih hydraulického pístu. Hydraulické panenky jsou dodávány v širokém rozsahu nosností od několika tun až po desítky tun.

Lanové navijáky Proma:
Lanové navijáky jsou určené výhradně pro svislý tah. Tyto lanové navijáky jsou dodávány v několika různých nosnostech. Nosnost navijáku lze zvýšit použitím kladky.

Řetězové kladkostroje Proma:
Pro svislý tah jsou určeny i řetězové kladkostroje. Kladkostroje Proma jsou poháněny manuálně - řetízkem. Hodí se především pro opravářské dílny pro manipulaci s těžkými předměty.

Hydraulický zvedák HZP - 20, PROMA Parametry:- Maximíální nosnost 20 000 kg- Minimální výška 245 mm- Maximální výška 480 mm- Zdvih 170 mm- Hmotnost 11,5 kg... Cena: 1 290 Kč
Hydraulický zvedák HZP - 15, PROMA Parametry:- Maximíální nosnost 15000 kg- Minimální výška 230 mm- Maximální výška 470 mm- Zdvih 160 mm- Hmotnost 8,9 kg... Cena: 1 080 Kč
  • 1
  • 2