Manipulační technika

Nepřehlédněte

Manipulační technika Proma zahrnuje širokou paletu zařízení jako jsou hydraulické zvedáky, řetězové zvedáky, lanové navijáky, přepravní a paletové vozíky a rudly.

Hydraulické zvedáky Proma:
Nabízíme klasické pístové hydraulické zvedáky „panenky“ a pojízdné hydraulické zvedáky pro autodílny. Hydraulické panenky jsou vybaveny šroubem pro přesné nastavení nevysunuté výšky pístu. Díky tomu lze pro zvedání využít celý zdvih hydraulického pístu. Hydraulické panenky jsou dodávány v širokém rozsahu nosností od několika tun až po desítky tun.

Lanové navijáky Proma:
Lanové navijáky jsou určené výhradně pro svislý tah. Tyto lanové navijáky jsou dodávány v několika různých nosnostech. Nosnost navijáku lze zvýšit použitím kladky.

Řetězové kladkostroje Proma:
Pro svislý tah jsou určeny i řetězové kladkostroje. Kladkostroje Proma jsou poháněny manuálně - řetízkem. Hodí se především pro opravářské dílny pro manipulaci s těžkými předměty.

Hydraulický zvedák (panenka) PROMA HZP-5 Parametry:- Maximíální nosnost 5000 kg- Minimální výška 216 mm- Maximální výška 413 mm- Zdvih 127 mm- Hmotnost 4,8 kgDodáváno v... Cena: 649 Kč
Lanový naviják LN - 600, PROMA Hák je vybaven pojistkou proti vyklouznutí z břemene.Ovládání pomocí praktického ovladače.Každý naviják je vybaven koncovým spínačem... Cena: 4 990 Kč
  • 1
  • 2