Svářecí invertory

Nepřehlédněte

Svářecí invertory Telwin Tecnica představují moderní generaci svářeček. Hlavní předností svářecích invertorů je nízká hmotnost v porovnání s trafosvářečkama. Invertory jsou určené pro ruční stejnosměrné sváření (MMA) obalenou elektrodou a TIG DC sváření. Tyto svářečky vynikají vysokou stabilitou elektrického oblouku při výkyvech napájecího napětí, nízkou hmotností a malými rozměry. Invertory Telwin jsou vybaveny funkcí ochrany proti přetížení, přepětí a podpětí a tepelnou pojistkou. Svářečky jsou vybaveny aktivním chlazením zabudovaným ventilátorem.

Svářecí Invertory Telwin jsou dále vybaveny těmito moderními funkcemi:
Arc force (MMA) na výstupu invertoru je měření svařovacího proudu. Pokud například svářeč neudrží elektrodu při práci v konstantní vzdálenosti od svařence, obvod Arc Force přidává a ubírá proud podle parametrů oblouku a tím se vytváří rovnoměrný svár.
Anti stick
(MMA) obvod, který při zapalování oblouku pozná, že by došlo k přilepení elektrody a ihned omezí svařovací proud a tím zamezí přilepení elektrody.
Hot start (MMA) obvod, který při zapalování oblouku nastaví parametry výstupu invertoru tak, aby usnadnil snadné zapálení oblouku.

Svařovací invertor FORCE 145 Technické parametry svářecího invertoru: Typ: Telwin FORCE 145 Rozsah regulace 10 - 130 A Zatěžovatel při 125 A (60%) při 20°C Napětí... Cena: 5 290 Kč
Svářecí invertor Telwin TECHNOLOGY 175 Technické parametry svářecího invertoru: Typ: Telwin TECHNOLOGY 175 Rozsah regulace 5 - 160 A Zatěžovatel 160 A (35%), 125 A (60%) Napětí... Cena: 11 590 Kč
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5