Svářecí invertory

Nepřehlédněte

Svářecí invertory Telwin Tecnica představují moderní generaci svářeček. Hlavní předností svářecích invertorů je nízká hmotnost v porovnání s trafosvářečkama. Invertory jsou určené pro ruční stejnosměrné sváření (MMA) obalenou elektrodou a TIG DC sváření. Tyto svářečky vynikají vysokou stabilitou elektrického oblouku při výkyvech napájecího napětí, nízkou hmotností a malými rozměry. Invertory Telwin jsou vybaveny funkcí ochrany proti přetížení, přepětí a podpětí a tepelnou pojistkou. Svářečky jsou vybaveny aktivním chlazením zabudovaným ventilátorem.

Svářecí Invertory Telwin jsou dále vybaveny těmito moderními funkcemi:
Arc force (MMA) na výstupu invertoru je měření svařovacího proudu. Pokud například svářeč neudrží elektrodu při práci v konstantní vzdálenosti od svařence, obvod Arc Force přidává a ubírá proud podle parametrů oblouku a tím se vytváří rovnoměrný svár.
Anti stick
(MMA) obvod, který při zapalování oblouku pozná, že by došlo k přilepení elektrody a ihned omezí svařovací proud a tím zamezí přilepení elektrody.
Hot start (MMA) obvod, který při zapalování oblouku nastaví parametry výstupu invertoru tak, aby usnadnil snadné zapálení oblouku.

Svářecí invertor Telwin TECHNOLOGY 175 Technické parametry svářecího invertoru: Typ: Telwin TECHNOLOGY 175 Rozsah regulace 5 - 160 A Zatěžovatel 160 A (35%), 125 A (60%) Napětí... Cena: 11 590 Kč
  • 1