Kombinované brusky

Nepřehlédněte

V sekci kombinované brusky nabízíme pásové brusky, čelní brusku, válcovou brusku a jejich kombinace - kombinované brusky. Brusky Proma se hodí pro broušení mnoha typů materiálů jako jsou dřevo a materiály na bázi dřeva, plasty a kovy.

Pásové brusky Proma:
Stojanové pásové brusky Proma jsou vybaveny stabilním stojanem celého stroje, čímž jsou vhodné i pro řemeslnou výrobu a menší výrobní podniky. Pásové hranové brusky Proma se hodí především k broušení masivního dřeva pod různými úhly za použití úhlových pravítek a stolků. Hodí se pro hrubou přípravu povrchů před povrchovou úpravou a pro odstraňování starých nátěrů.

Čelní bruska Proma:
Čelní bruska Proma je určená především pro obrábění drobných dílců v kutilských a modelářských dílnách. S použitím hrubých brusných archů lze dosáhnout skutečně velkého úběru materiálu. Čelní bruska není příliš vhodná pro broušení větších, nebo delších dílců.

Kombinované brusky Proma:
Kombinované brusky v sobě nejčastěji integrují čelní brusku s pásovou bruskou. Vzniká tak univerzální stroj, který umožňuje mnoho různých poloh a možností broušení při zachování kompaktních rozměrů. Kombinované brusky Proma tak ocení především modeláři, kutilové a řemeslnící, kteří nevyrábějí velké série výrobků.

Radiální válcová bruska Proma BVR - 405 Záruka 3 roky Technické parametry radiální válcové brusky: Typ: Proma BVR-405 Napětí: 230 V / 50 Hz Příkon: 750 W Příkon... Cena: 20 990 Kč
Čelní bruska Proma BKC - 305 Záruka 3 roky Technické parametry čelní brusky: Typ: Proma BKC-305 Napětí: 230 V / 50 Hz Příkon: 550 W Otáčky: 1400 1/min Průměr... Cena: 6 590 Kč
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4