Vrtací kladiva

Nepřehlédněte

Vrtací kladiva Ferm:
V sortimentu společnosti Ferm se nacházejí také výkonná vrtací kladiva a demoliční kladiva. Vrtací kladiva Ferm slouží k přesnému a čistému vrtání do většiny známých stavebních materiálů, dřeva, kovu a plastu dále lze s kladivy nejen sekat, vysekávat ale i dlabat, otloukat omítky a obkladačky. Stávají se tak nepostradatelnými pomocníky pro každého, kdo plánuje rekonstrukci koupelny či kuchyně. Vrtací kladiva Ferm lze používat i jako prosté vrtačky, vrtačky s příklepem, nebo jako bourací kladiva (v tomto režimu se nástroj neotáčí).

Demoliční kladiva Ferm:
Pro hrubší a náročnější práci doporučujeme demoliční kladiva Ferm. Svým výkonem se hodí nejenom k otloukání omítek či obkladaček, ale i pro bourání zdiva, podlah a jiných stavebních konstrukcí. Demoliční kladiva Ferm disponují skutečně hrubou silou, před kterou máloco obstojí.

Při výběru toho správného vrtacího kladiva, nebo demoličního kladiva doporučujeme sledovat především parametry jako jsou výkon (W), pracovní energie (J - joule) a upínací systém nástroje. Pro někoho může být velmi důležitá i hmotnost stroje.

Vrtací kladivo WU330.2, Worx Technické parametry profi vrtacího kladiva: Napětí 230 V / 50 Hz Jmenovitý příkon 710 W Otáčky naprázdno  0 –... Cena: 6 690 Kč
  • 1