Pájky, tavná pistole

Nepřehlédněte

Pájky Ferm jsou určené pro měkké pájení v oblasti elektrotechniky, modelářství a příležitostných oprav. Elektrická trafopájka Ferm je vhodná pro většinu běžných činností kromě pájení SMD součástek. Je dodávána v kufru s dalším příslušenstvím.
Plynová pájka Ferm má mnohem větší pracovní teplotu a její výhodou je nezávislost na elektrické síti. Tím je velmi vhodná pro různé modeláře a radioamatéry, kteří potřebují lecco opravit v polních podmínkách.

Tavná pistole Ferm představuje řešení jak velmi rychle a efektivně spojit dva zdánlivě těžce lepitelné materiály. Lze lepit materiály jako jsou dřevo, umělé hmoty, karton, sklo, kámen, textilie, kůže a kov. Protože jde o teplem aktivované lepidlo, dosahuje plné pevnosti okamžitě po jeho vychladnutí. Samozřejmostí je, že lepené materiály nesmí být mastné a v ideálním případě by měly být zdrsněné, nebo pórovité.

Plynová pájka Ferm FGSG - 3114 Kategorie zatížení - Záruční doba - Produktová řada Technické parametry plynové pájky: Typ Ferm FGSG-3114 Pracovní teplota 1200... Cena: 1 290 Kč
GGM1003 - Tavná pistole Aku 7,2V - 1,5Ah (Li - lon) Technická specifikace:Akumulátor 7 V, 1,5 Ah (Li-Ion)Tavné patrony 7 mmDoba nabíjení 1 hod. hmotnost 0,28 kg rychlost nahřátí... Cena: 1 090 Kč
  • 1
  • 2