Aku vrtačky

Nepřehlédněte

Aku vrtačka patří k základnímu vybavení nejenom každého řemeslníka, ale i kutila. Aku vrtačky Ferm jsou určeny právě těmto uživatelům. Nizozemský výrobce Ferm má ve svém sortimentu hned několik řad aku vrtaček. Aku vrtačky Ferm se vyznačují optimálním poměrem výkonu k jejich pořizovací ceně. Tím jsou předurčeny především pro náročné hobby použití. Modely Ferm Powerline a Ferm PowerPremium jsou vhodné i pro profesionální použití.

Výbava aku vrtaček Ferm:
Standardním vybavením aku vrtaček Ferm je plynulá regulace otáček, reverzace chodu a rychloupínací sklíčidlo do průměru 10 mm. Většina aku vrtaček je rovněž vybavena dvourychlostní převodovkou. Dvourychlostní převodovka umožňuje širší rozsah otáček. Při nižším rychlostním stupni aku vrtačky dosahují mnohem většího kroutícího momentu, což uživatel ocení především při šroubování, utahování a vrtání s velkým průměrem vrtáku. K některým typům aku vrtaček Ferm jsou dodávány dva akumulátory. Dva akumulátory v kombinaci s rychlonabíječkou jsou nedocenitelné pro dlouhotrvající pracovní nasazení.
Odlišnosti jednotlivých modelů aku vrtaček Ferm spočívají především v napětí akumulátoru, jeho kapacitě a době nabíjení. Dále se vrtačky liší maximálním kroutícím momentem a v neposlední řadě jejich hmotností. Právě podle těchto parametrů doporučujeme vybírat novou aku vrtačku.

Aku úhlová vrtačka WU181 Technické parametry profi aku vrtačky: Jmenovité napětí aku 12 V Kapacita akumulátoru 2,6 Ah Ni-MH Počet akumulátorů 2 ... Cena: 4 990 Kč
  • 1
  • 2