Pily

Nepřehlédněte

V sekci Pily naleznete přímočaré pily Worx, okružní pily Worx, pilu ocasku a pokosovou pilu Worx. Výhodou přímočarých pil Worx je rychloupínací systém výměny pilových listů, bez použití nářadí. Přímočaré pily Worx jsou vybaveny hliníkovou základnou, regulací otáček a nastavením několika stupňů předkmitu.
Okružní pily Worx jsou vybaveny prodlouženým přívodním kabelem délky 3 m. Samozřejmostí u okružních pil Worx je aretace kotouče při jeho výměně. Proti podobným strojům jiných výrobců disponují okružní pily Worx velmi výkonnými elektromotory, což je předurčuje pro to nejnáročnější použití. Okružní pila Worx Revolver je navíc vybavena nastavitelným úhlem rukojeti. Tím lze stroj přizpůsobit pro různé pracovní operace nebo různé pracovníky. Obdobným způsobem nastavení rukojeti Revolver je vybavena i pila ocaska Worx. Ocaska je vybavena regulací otáček, prodlouženým přívodním kabelem, výměnnými uhlíky a několika stupni nastavení předkmitu pilového listu.
V této sekci naleznete i pokosovou pilu Worx.
Doporučujeme: Přímočará pila WU469
je uzpůsobena pro práci v nízkém prostoru. Tato pila je jednou z nejnižších přímočarých pil na trhu. Na své rozměry pila poskytuje velký zdvih pilového listu.