Aku vrtačky a aku šroubováky

Nepřehlédněte

Všechny aku vrtačky Worx jsou osazeny precizním rychloupínacím sklíčidlem. Vybrané aku vrtačky jsou vybaveny pracovním LED osvětlením, které svítí přímo do místa vrtáku. Většina aku vrtaček je vybavena dvěma rychlostmi, pro vrtání a šroubování. Standardní vlastností aku vrtaček je plynulá regulace otáček a reverzace chodu. K aku vrtačkám Worx jsou dodávány velmi precizní nabíječky, které jsou vybaveny elektronikou pro řízení procesu nabíjení. Po nabití je akumulátor odpojen, aby nedocházelo k jeho přebíjení čímž je prodloužena jeho životnost. Při výběru aku vrtačky je nutné sledovat především parametry jsou maximální kroutící moment, napětí a kapacita baterie, maximální průměry vrtání a v neposlední řadě hmotnost stroje. Vybrané typy aku vrtaček Worx jsou vybaveny i příklepem pro vrtání do zdiva. V této sekci jsou rovněž aku šroubováky a aku rázové utahováky.
Doporučujeme: Úhlová aku vrtačka je konstruována pro vrtací a šroubovací práce v těžko přístupných místech. Možná je to právě ten stroj o kterém již dlouho sníte.

Aku úhlová vrtačka WU181 Technické parametry profi aku vrtačky: Jmenovité napětí aku 12 V Kapacita akumulátoru 2,6 Ah Ni-MH Počet akumulátorů 2 ... Cena: 4 990 Kč
  • 1