O firmě


Vážení zákazníci,

vítáme Vás ve specializovaném internetovém obchodě Proma-Ferm.cz, jenž nabízí kompletní sortiment obráběcích strojů a elektrického nářadí Proma a Ferm. Obchod si staví za cíl oslovit zákazníky, kteří hledají kvalitní zboží a zároveň vyžadují odpovídající služby. Specializací na konkrétní druh zboží, chceme poskytovat kompletnější a odbornější informace, než je tomu možné u běžných obchodů.


Vážení zákazníci,
dovolujeme si vás varovat před nákupem levných produktů značky Ferm, které pochází z šedého dovozu. U takového zboží není možné zaručit původ, evropskou certifikaci, bezpečnost a hlavně záruční a pozáruční servis.

Náš e-shop Proma-Ferm.cz nabízí pouze výrobky od oficiálního českého distributora, který je schopen zajistit veškerý záruční i pozáruční servis!


Kdo za obchodem stojí

V roce 2005 založil Jiří Houdek (nynější majitel) internetové nákupní centrum www.AAAobchod.cz, kde mohou zákazníci nakoupit různé druhy zboží „pod jednou střechou“. Postupem času internetový obchod začal nabízet: domácí potřeby, zahradní techniku, elektrické nářadí a nástroje do dílny, obráběcí a tvářecí stroje, čerpací techniku, bílé a černé elektro, výpočetní techniku, hračky a potřeby pro volný čas a relaxaci. Obchod je nadále rozvíjen a nyní za jeho rozvojem již nestojí jeden muž, ale celý tým lidí, kteří rozvíjejí obchod pro zákazníky.

Rádi přijmeme Vaše náměty a připomínky na zlepšení obchodu Proma-Ferm.cz, kontaktní formulář.

 

Sídlo firmy, expediční sklad v Lipách