Kategorie zatížení

Nepřehlédněte

Při nákupu elektrického nářadí a strojů vždy zvažte,
pro jaké účely bude výrobek využíván či sloužit a jak bude zatížen.

Náš sortiment je určen širokému okruhu zákazníků.

Hobby Ferm Nářadí řady hobby je konstruováno s ohledem na jeho užitnou hodnotu. Je určeno předně do domácností pro běžné použití. Při jeho výrobě jsou používány dostupné materiály. I přesto je před uvedením na trh testováno a schvalováno v souladu s platnými předpisy a normami. Nenároční uživatelé ocení zejména příznivou cenu všech výrobků v této produktové řadě.
Semi profi Ferm Pokud hledáte kvalitní výrobek v dostupné cenové hladině, pak právě pro vás jsou určeny výrobky označované jako semi-profi. Atraktivní a hlavně funkčně dobře propracovaný design, vhodně zvolené pohonné jednotky a použité materiály předurčují takto označené ruční elektrické nářadí pro středně náročnou práci.
Profi Ferm Výrobky označované jako profi jsou primárně určeny řemeslníkům a náročným uživatelům. Pečlivě vybrané materiály vysoké kvality, propracovaná konstrukce a design to jsou hlavní znaky nářadí určeného do náročných provozů s vysokou zátěží. Pokud vyžadujete tu nejvyšší kvalitu a nechcete dělat kompromisy při výběru, pak tato řada je určena právě pro vás.


S těmito symboly se pro lepší orientaci setkáte u jednotlivých produktů v našem e-shopu Proma-Ferm.cz.