Vibrační brusky

Nepřehlédněte

Vibrační brusky jsou primárně určené pro jemné broušení materiálů jako jsou dřevo, plasty, železné a neželezné kovy. Používají se na dokončovací práce, protože jejich úběr je velmi dobře kontrolovatelný. Nejinak je tomu i u vibračních brusek Ferm. Standardním vybavením vibračních brusek Ferm je příruba pro odsávací hadici. Některé modely jsou vybaveny i plynulou regulací otáček, sáčkem na brusný prach a upínáním brusného papíru na suchý zip. Nejčastěji se však používá mechanický upínač brusného papíru, který se neopotřebovává jako suchý zip. Brusné papíry bez suchého zipu jsou také zpravidla levnější.

V této sekci naleznete i excentrickou brusku Ferm. Excentrické brusky se používají ke stejným účelům jako vibrační brusky, ale mají jiný tvar brusné základny. Excentrické brusky Ferm jsou zpravidla vybaveny (podle modelu) stejnými funkcemi jako vibrační brusky Ferm. Pozor: Excentrické brusky s kruhovou základnou se nehodí pro vybrušování koutů a podobných složitých tvarů.

Vibrační bruska WU645 Technické parametry profi vibrační brusky: Napětí 230 V / 50 Hz Jmenovitý příkon 240 W Počet zdvihů 15 000 min-1 Velikost... Cena: 2 290 Kč
  • 1
  • 2