Úhlové brusky, leštičky

Nepřehlédněte

Úhlovou brusku vlastní téměř každý, kdo pracuje s kovovými materiály. Jedná se o celkem univerzální stroj s širokým spektrem použití. S použitím vhodného typu kotouče lze s úhlovou bruskou snadno řezat a brousit kámen, beton, tvárnice, obkladačky, zdivo, ocel a litiny. Lze použít i odrezovací kotouče a leštící kotouče.
Výrobce Ferm dodává ucelenou řadu úhlových brusek od těch nejmenších až po velké obouruční modely. Úhlové brusky Ferm se vyznačují snadnou ovladatelností a optimálními otáčkami pro většinu běžných operací. Standardní výbavou úhlových brusek Ferm je aretace kotouče pro snadnou výměnu, nastavitelná rukojeť a nastavitelný kryt kotouče. Brusky jsou tak vhodné i pro leváky.
Základním parametrem pro výběr úhlové brusky Ferm je maximální průměr upnutého kotouče. Dalšími důležitými parametry jsou výkon a hmotnost brusky.

EP122 - Leštička 180 mm, 1400 W Technická specifikace: příkon:1400W napětí: 230 V Otáčky: 0-3000/ min. Ø kotouče:180 mm Závit na vřetenu: M14 aretace vřetene:ano Dodáváno... Cena: 1 990 Kč
  • 1